HOME

Tisk

Komplexní služby v oblasti marketingové komunikace

Svezte se na nové vlně marketingových komunikací. Využijte ve svůj prospěch výhodné možnosti prezentace na Facebooku, mějte efektivní internetové stránky, které vám budou vydělávat, využívejte možnosti Public Relations – dejte o sobě vědět v médiích. Využívejte služeb a profesionálů, díky kterým vaše produkty a služby skutečně zviditelníte!

Získejte nové zákazníky díky účinné prezentaci na Facebooku

Facebook používá 3,9 milionu Čechů, což je velmi zajímavá cílová skupina. Můžete mít sebelepší produkt nebo poskytovat sebelepší službu, když však o tom veřejnost v dostatečné míře neví, je to chyba. Jednou z moderních služeb je založení firemní stránky na Facebooku. Počet uživatelů Facebooku se neustále rozšiřuje. Dejte o sobě vědět, získejte nové zákazníky.

Public Relations - efektivní komunikace s médii

Komunikace s novináři formou tiskových zpráv patří mezi základní nástroje Public Relations. Získejte za minimální náklady maximální efektivitu. Důležité je vhodně zvolit témata ke komunikaci, napsat TZ tak, aby ji novináři otiskli. Dále je ideální mít kvalitní databázi médií a osobní kontakty s novináři.

Nová média – kvalitní účinné kampaně na internetu

Za málo peněz hodně muziky. I těmito slovy by se dala charakterizovat tzv. nová média, díky kterým můžete vaší nabídkou oslovit širokou cílovou skupinu – a to přímo ve vašem regionu nebo v lokalitách, které potřebujete. Nová média totiž umožňují přesné zacílení. Dosažení maximální efektivity zvládne úspěšně jen ten, kdo se ve světě nových médií pohybuje a umí docílit provázanosti. Chcete být na internetu vidět? Chcete být na předních místech vyhledávačů?