PN MEDIA

Mobil: +420 777 283 600

Neděle 04.12.2022,  svátek má: Barbora
PN MEDIA
PN MEDIA
x=(-b±√(b^2-4ac))/2a

PR není složitá matematika,
ale musí mít výsledek!
PN MEDIA
Jeďte také na nové vlně marketingových komunikací!

Využívejte internetový marketing!
PN MEDIA
Facebook používá 3,9 milionu Čechů

Chcete zviditelnit vaše produkty nebo služby
na Facebooku?

Díky SEO optimalizaci můžete být na vyšších pozicích ve vyhledávačích

Tisk

zpět na předchozí stánku

S pojmem SEO optimalizace se běžný uživatel internetu setkává zpravidla v případě, kdy není spokojen s umístěním svých internetových stránek ve vyhledávačích.
Laicky řečeno jde o to, aby váš text obsahoval v dobrém poměru správná klíčová slova, na základě kterých vás lidé budou přes vyhledávače hledat. 
Když je web správně optimalizován, jsou stránky ve vyhledávání upřednostněny.

Chcete přeskočit ve vyhledávačích konkurenci?
Přeskočit ve vyhledávači konkurenci, to je cílem snad každého, kdo na internetu chce být vidět. Přitom se ale nejedná o složitý proces, nic není ztraceno. Důležité je se rozhodnout pro to něco udělat.
 
Redaktor udělá SEO analýzu a napíše optimalizované texty
Skutečně stačí málo: oslovit copywritera, tedy redaktora, která na základě vašich představ udělá SEO analýzu, tedy určí, jaká slova jsou ve vašem oboru lidmi na internetu vyhledávána. Vyhledá a napíše slova (na základě aktuálních statistik), která lidé ve Vašem oboru hledají. Poté tato slova ve správném poměru a na správných místech napíše do textu vašich webových stránek. Buď napíše text zcela nový a ten se pak vloží na váš web, anebo upraví stávající texty.
 
SEO optimalizace za příznivé ceny – buďte díky správným slovům vidět
SEO optimalizace patří mezi mé služby. Pokud chcete, aby byl Váš web dobře vyhledatelný ve vyhledávačích typu Seznam.cz, Google atd., kontaktujte mě. Tuto službu nabízím již od 1500 Kč (záleží na počtu optimalizovaných stránek a délce textů). Velké množství úspěšných SEO optimalizací textů je důkazem kvality - za vše mluví REFERENCE.

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy.

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Počasí si člověk vybrat nemůže, ale specialistu
na marketingové komunikace ano!