PN MEDIA

Mobil: +420 777 283 600

Neděle 04.12.2022,  svátek má: Barbora
PN MEDIA
PN MEDIA
x=(-b±√(b^2-4ac))/2a

PR není složitá matematika,
ale musí mít výsledek!
PN MEDIA
Jeďte také na nové vlně marketingových komunikací!

Využívejte internetový marketing!
PN MEDIA
Facebook používá 3,9 milionu Čechů

Chcete zviditelnit vaše produkty nebo služby
na Facebooku?

Komunikujte na sociálních sítích, buďte vidět na Facebooku

Tisk

zpět na předchozí stánku

Facebook se stal fenoménem dnešní doby, o kterém se lidem v minulosti ani nezdálo.
Vždyť mnozí z nás ještě pamatujeme doby, kdy se lidé za člověkem v autobusu, který z pouzdra na pásku u kalhot vytáhl mobil a telefonoval, dívali jako na exota.
A dnes si život bez mobilu nedokážeme představit, stejně tak jako si mnozí nedokážou představit život bez sociálních sítí.

Zvyšte známost značky nebo prodejnost produktů či služeb

O velké oblibě sociálních sítí svědčí rostoucí počet jejich uživatelů, a to v nejrůznějších věkových kategoriích, což je výborná zpráva pro všechny pracovníky marketingu, kteří sociální média využívají v rámci on-line komunikací – ať už je zvýšení známosti značky nebo k prodeji produktů či služeb.
 
Oslovte potenciální zákazníky
V rámci firemní komunikace má Facebook, který se řadí mezi takzvaná nová média, leckde důležitou úlohu, protože dokáže cíleně oslovit širokou skupinu potenciálních zákazníků. Cílené jsou i kampaně na sociálních sítích. V rámci zadání reklamy si její realizátor může zvolit okruh uživatelů, které chce oslovit – a to například podle:
    -   země
    -   kraje
    -   státu
    -   města
    -   PSČ
    -   věku
    -   pohlaví
 
Cílení reklamy je velmi důležité z hlediska její účinnosti, vždy je nutné reklamu vhodně nastavit – například z hlediska typu reklamy (př. CPC). Proto je dobré využívat služeb těch, kteří se touto problematikou zabývají.
 
Tuto službu nabízíme již od 1000 Kč/měsíc (záleží na počtu aktualizací). Navíc v případě objednání pravidelných měsíčních aktualizací nabízíme založení firemního profilu na Facebooku zdarma.

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy.

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Počasí si člověk vybrat nemůže, ale specialistu
na marketingové komunikace ano!